2019 TITAN XD

2019 Nissan TITAN XD fajny ale nie dla Polaka

Nissan to kolejna marka, która nie oferuje pełnej gamy aut a jedynie wybrane modele w Europie. Nie fajnie, nissan Titan to prawdopodobnie fajny pickup jednak nie jest dostępny w Polskich salonach.

2019 TITAN XD

Sprzedają zabawki

W Polsce Nissan oferuje nam małe auta i małe pojemności silników. Ja zabawkami przestałem się już dawno bawić, teraz szukam “Samochodu dla dużych chłopców”.

W USA cena nissana zaczyna się od 35,000$ czyli tanio. Niestety w Polskich salonach wciąż nie jest dostępny model. Pozostaje nam ściąganie z USA auta, ale kiepski interes skoro w Polskim serwisie nie będzie działała gwarancja auta kupionego w USA.

Drogi Nissanie może czas się uczyć od najlepszych, czyli firm które oferują te same modele na rynek US i Europejski? Naprawdę nie chcę silniczków 2 litry czy 3 litry dajcie mi wreszcie V8 o pojemności 5 litrów i większych.

To kolejny producent, który proponuje w swojej ofercie małe zabawki. Jak widać tacy producenci jak Nissan, Toyota czy Ford tworzą świetne modele dla obywateli USA i Kanady oraz beznadziejne modele mini pickup’ów dla obywateli drugiego sortu (reszty świata).

Taki stan rzeczy nazywa się “Klient Pominięty”… niestety jeszcze dużo wody w naszych rzekach będzie musiało przepłynąć, aby inaczej koncerny motoryzacyjne patrzyły na Europę. Swoją drogą przepisy EU również nie ułatwiają nam w dostępie do świetnych aut.

Najuczciwiej wypada tutaj Mitsubishi z modelem L200 i tylko L200.

Szukasz księgowości dla spółki?

Prowadzisz spółkę? A może chcesz założyć spółkę? Pomyśl już dziś o kompleksowej księgowości dla spółki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *