Centrum Wsparcia Biznesu

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE

Zapraszamy na indywidualne doradztwo biznesowe w formie spotkań jeden-na-jeden. Szkolimy w naszej siedzibie w Poznaniu lub on-line za pomocą spotkań Video. Nie jesteśmy zwykłą firmą szkoleniową, nie idziemy utartymi szlakami. Jesteśmy PRAKTYKAMI BIZNESU! Jeśli chcesz się spotkać z osobami o dużym doświadczeniu biznesowym nasze spotkania będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

STRAGETIA DLA STARTUP'ów

Jeśli myślisz o otworzeniu swojej pierwszej firmy to idealnie trafiłeś. Budowanie biznesu od zera jest świetnym i intrygującym zadaniem. Właśnie teraz na samym początku, musisz mieć otwarty umysł oraz pomoc. Nasze doradztwo budujemy na relacjach osobistych oraz pomocy w formie rozmowy. Spotkania biznesowe to idealny czas na podpytanie, poznanie opinii o twoim pomyśle oraz zbudowanie odpowiedniej strategii biznesu.

Proponujemy darmowe i odpłatne formy szkolenia bazującego na "twoim pomyśle" na biznes. Bazując na przyszłym biznesie pracujemy tylko w granicach branży, którą wybrałeś/wybrałaś. Dzięki takiemu podejściu nasze spotkania przeradzają się w analizę rynku, tworzenie pomysłów, ram biznesowych oraz budowania identyfikacji kultury twojego biznesu.

Analizujemy potrzeby twojej firmy, produkt, rynki zbytu i rozmawiamy o wszystkim, co może się przydać w pierwszych miesiącach działalności.

JAK BUDOWAĆ BIZNES?

Budowanie firmy to nie tylko "business plan" ale również analiza swoich wartości, celów i kierunku w jakim biznes będzie ewoluował. Nie narzucamy standardowych ram doradztwa biznesowego. Nie lubimy powielać już istniejących rozwiązań na rynku.

Nowatorstwo w naszym przypadku polega na spotkaniu z osobami prowadzącymi własną firmę, doradzającymi z zakresu marketingu i strategii firmy. Dbamy podczas spotkań by żaden "pomysł" nie został pominięty w procesie budowania "Corporate Identity". Rozmawiamy nad problemami jakie widzisz na początku drogi na stanowisku "CEO".

BIZNES TO WYZWANIE

Biznes to duże wyzwanie. Ale nie musisz samemu stawać do walki o pierwsze sukcesy. Pomożemy w początkowej fazie! Wiesz jak obsługiwać klienta? Jak oferować obsługę po sprzedażową oraz jak zadbać o swoich klientów? Gdzie szukać zleceń oraz jak zaistnieć w internecie?.

ZAPYTAJ O SZKOLENIE

Nie oferujemy szkoleń hurtowych. Twój czas spędzimy na omawianiu Twoich problemów oraz wątpliwości. Zapraszamy do zapytania o szkolenie:

Oferta Dodatkowa dla spółek

Jeśli prowadzisz spółkę lub chcesz założyć swoją spółkę mamy dla Ciebie ofertę dodatkową. Co dostaniesz? Możliwość skorzystania z usług premium na księgowość dla spółek.