Księgowość dla spółek

ZMIANY, ZMIANY, ZMIANY

W dzisiejszym czasie, przepisy podatkowe pędzą nieubłaganie do przodu. Czy naprawdę chcesz poświęcić Swój czas na ich poznawanie. Wyobraź sobie sytuację, w której sztab specjalistów będzie pracował dla bezpieczeństwa Twojej spółki. Zaoszczędzisz w ten sposób pona 120h miesięcznie. Mniej więcej tyle zajmuje poznanie zmian z ostatniego miesiąca.

KSIĘGOWOŚĆ MUSI GRAĆ

Niczym zespół muzyczny, gramy z naszymi klientami w jednej grupie. Wspólnie pomagamy w budowaniu i rozwijaniu firm naszych klientów. Zajmiemy się Twoimi sprawami księgowymi. Nasz zespół tworzą eksperci bankowi i finansowi, prawnicy oraz doradcy podatkowi. Wszyscy do Twojej dyspozycji.

REPREZENTACJA W ZUS I US

Wiemy, że nie musisz mieć doświadczenia w kontakcie z zusem i urzędem skarbowym. Całą sprawą reprezentacji przed ZUS i US zajmie się nasza firma.

Koniec z papierologią oraz oczekiwaniem w kolejkach. Nie musisz tracić czasu i cierpliwości. Wszystkim zajmie się nasz dział podatkowy.

BEZPIECZEŃSTWO

Dzięki wsparciu naszych ekspertów z różnych dziedzin zapewniamy najlepszą obsługę oraz doradztwo. Możesz poczuć się spokojny wiedząc, iż nasza firma bierze pełną odpowiedzialność za prowadzenie ksiąg spółki.

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Wypełniając krótki formularz pozwolisz nam na przygotowanie kompleksowej oferty dla Ciebie i Twojej Spółki.