Nie licz na szczęście – recenzja książki

Dziś zrecenzowaliśmy książkę o innowacjach, biznesie, tym jak wygląda wprowadzanie innowacji w firmie od kuchni. Nie jest to łatwa i miła do czytania książka, nie jest to przepis na sukces ale niesamowite źródło informacji o procesie powstawania innowacji.

Książka dla wtajemniczonych

Nie jest to prosta książka. Napisana troszkę “encyklopedycznie” ale gdy wejdzie się już w odpowiedni rytm czytania i przyswajania wiedzy staje się świetnym źródłem pomocy.

Gdy zabieramy się za czytanie, nie jest to prosta lektura. Trochę trzeba powalczyć by zacząć przyswajać wiedzę, którą przekazuje. Coś pomiędzy biografią, książką historyczną a case study. I właśnie ten ostatni element dodaje całego smaczku. W książce znajdziecie ciekawe historie jak powstawały ważne innowacje. Zarówno na szczeblu pracowniczym jak i z założenia tego jakie procesy i narzędzia są wykorzystywane w firmie.

Innowacje na wyciągnięcie ręki

Często nie jesteśmy świadomi gdzie czają się szanse dla naszej firmy. Innowacje mogą być obok nas, musimy tylko dostrzec potencjał i sięgnąć by odkryć i zrobić coś czego pragną nasi klienci. W czym się zakochają oraz co będzie im potrzebne. A jeśli przy okazji staniemy się potentatem na rynku to tym bardziej warto się starać.

Jest to świetna książka dla praktyków, którzy już prowadzą własny biznes i potrzebują bodźca oraz wiedzy jak wprowadzać innowacje, jak je wynajdować i co tak naprawdę gra kluczową rolę w kreowaniu biznesu.

Kup książkę: http://www.mtbiznes.pl/b2215-nie-licz-na-szczescie.htm

Potrzebna pomoc w biznesie?

Pomagamy małym firmom w rozwoju… [zobacz czym się zajmujemy, gdy nie prowadzimy bloga]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *