O magazynie

Być CEO – Internetowy magazyn prowadzony przez praktyków i teoretyków biznesu, przy pomocy kilku szefów firm z wielu branży. To miejsce gdzie niepoprawna wiedza tak daleka od tej, którą wtłacza się nam na siłę podczas studiów zderza się z rzeczywistością rynku.

Opowiadamy o tym co działa u nas! Ale pamiętaj, nie musi działać to u Ciebie! Każda firma czy branża jest inna. Trzeba tylko stworzyć własną drogę do Bycia CEO!

Niektóre doświadczenia mamy dobre inne złe ale każde z nich pomagało tworzyć naszą osobowość. Dzielimy się wiedzą “Tajemną”, która sprawdza się w naszym przypadku. Wiedzą, która została wypracowana przez wiele lat… oraz poszukujemy dla was nowinek przydatnych podczas budowania firmy.

Być Jak CEO – Czyli jak Kto?

Głównym założeniem serwisu, jest dzielenie się wiedzą o biznesie oczami “CEO”. Nic mniej i nie wiele więcej. Czyli od biznesu przez marketing, aż po lifestile dla VIP’a.

CEO o biznesie na wesoło i czasem poważnie

Życzymy miłego czytania o nas, dołączenia się do naszej grupy na LinkedIn oraz do wspólnego poznawania zakamarków Biznesu w Polsce.

Zapraszamy również do dzielenia się z nami nowinkami pod adresem: dellos[at]wp.pl