OMEGA – nowy zegarek Bonda

Lubicie filmy z serii 007? Jeśli tak to nowy zegarek Jamesa Bonda jest już dostępny w sprzedaży. Limitowana seria 7007 sztuk trafiła właśnie do salonów.

OMEGA Seamaster Diver 300M “Commander’s Watch”

To ciekawy prezent dla fana 007 jak i zakup dla siebie. To oczywiście w pełni automatyczny zegarek z limitowanej serii. Ciekawa gratka dla kolekcjonerów “Bond’owych gadżetów”. Warto jednak dodać, iż jest to dość drogi zegarek kosztujący blisko 20,000zł.

Oto kilka informacji technicznych… opisujących charakterystyczne cechy nowej Omegi.

Design tarczy

Tarcza wykonana jest z polerowanej, białej ceramiki, zawiera 12 niebieskich indeksów oraz napis linii “Seamaster” w kolorze czerwonym. Unikalną cechą tego zegarka jest logo “007” umieszczone na przeciwwadze wskazówki sekundowej. Numer “7” w okienku datownika jest koloru czerwonego, a pozostałe liczby są niebieskie.

Dekiel zegarka

Dekiel posiada lekko pofalowany kształt przy krawędziach. Natomiast na rotorze nowego mechanizmu OMEGA Calibre 2507 umieszczone zostały komandorskie belki. Centralnie umieszczony został także “pocisk” 9mm z wybitym numerem 007. Łączna ilość zegarków w wersji ze stali nierdzewnej została ograniczona do 7 007 sztuk.

Zegarek dostępny tutaj: https://jubitom.com/meskie/zegarek-omega-o-21232412004001-23686.html

Szukasz księgowości dla spółki?

Prowadzisz spółkę? A może chcesz założyć spółkę? Pomyśl już dziś o kompleksowej księgowości dla spółki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *