Reklama w Być CEO

W przeciwieństwie do większości internetowych magazynów nie nastawiamy się na typową reklamową współpracę. Zależy nam by treści reklamowe przedstawiały produkty, warte pokazania, które pomagają w codziennym życiu każdego “Prezesa Zarządu” lub są po prostu luksusowe.

Reklama w magazynie Być CEO?

Nasz dział reklamy nie jest “standardowym” działem reklamy jak w innych magazynach. Nie można u nas kupić reklamy, nie oferujemy pakietów “promocyjnych”. To nasza redakcja wybiera, które produkty chcemy lub nie chcemy pokazać.

W celu pokazania swoich produktów na łamach naszego magazynu producent lub dystrybutor proszony jest o przesłanie drogą mailową informacji o potencjalnym produkcie czy marce, którą możemy zareklamować. Jeśli będziemy zainteresowani pokazaniem produktu odpowiemy z informacją jak może wyglądać nasza współpraca.

Mamy jasną wizję naszego serwisu – jest to najlepsza treść przygotowywana przez praktyków biznesu. Tak więc wszelkie treści reklamowe są naszymi prywatnymi opiniami o produktach, które uważamy za najlepsze i polecamy.

Startup’y reklamujemy za darmo!

To jest najważniejsza pozycja w naszym cenniku reklamowym. Jeśli prowadzisz ciekawy startup a twój produkt jest niesamowity to świetnie! Chętnie opiszemy Twoją firmę zupełnie za darmo!

Jednocześnie jednak chcąc pokazać u nas swoją firmę i produkt musisz przedstawić nam najważniejsze założenia oraz informacje dotyczące twojego biznesu. Zainteresuj nas swoją ofertą, przedstaw wartości jakimi się kierujesz i powiedz co sprawia, że jesteś “unikalny” w swojej branży.

W sprawach reklamy prosimy o kontakt z naszym biurem pod adresem:

Być CEO / Marcin Ożarek
ul. Ostródzka 34
60-461 Poznań

lub on-line pod adresem dellos[at]wp.pl

Potrzebna pomoc w biznesie?

Pomagamy małym firmom w rozwoju… [zobacz czym się zajmujemy, gdy nie prowadzimy bloga]